DAYLAN

Daylan Spor’ un kurucusu Dr. Hayri Daylan 25 yıl Amerika’ da Spor konusunda yapmış olduğu birikimleriyle, Türkiye’ de bulunan Türk Sporcularına kendini adamıştır. Daylan Spor’ un tek amacı Dünyadaki sporcularının kullanmış olduğu son teknolojik cihazları ve ekipmanlarıyla Türkiye’ ye getirip Türk Sporcularına sunmaktır.

Spor malzemeleri satan mağazamız, 2000 yılında şahıs şirketi olarak kuruldu. Türk Sporcularına, özelliklede atletizm branşında Türkiye’de bulunması zor olan Spor ekipmanlarını ithal edip sporculara sunmuştur. Aşırı istekten dolayı Daylan Spor Malz. İç ve Dış Tic. Ltd.Şti.’ ni kurduk.

Daylan Spor olarak şuanda Atletizm – Jimnastik Malzemeleri – Yüzme - Tüm Kondisyon malzemelerini ve Ekipmanlarıyla Türk sporcusuna ve halkına sunmaktayız.

Türkiye koşullarında bir mağaza değil, Türkiye koşullarının dışında araştırma yapan, geliştiren, malzemeyi tanıyan, ekibi olan bir mağazacılık sistemi olsun istiyoruz.

Daylan Spor büyük spor faaliyetlerinde yer almıştır.

2005 İzmir Üniversiteler Olimpik oyunlarının Atletizm yarışmalarında kullanılan 22 branş malzemelerini temin etmiştir.
2006 Mersin Avrupa kış atlama şampiyonları,
2007 Karadeniz Oyunlarında kullanılan tüm malzemelerini temin etmiştir.

Daylan Spor ekibiyle hizmet etmek için burada bulunmaktadır. Firmamız olarak sadece malzeme satmak için değil. Kültürel araştırmalara bilgisel anlamda bir takım bilgiler oluşmasına katkımız olmalıdır. Bu anlamda sadece malzeme satmıyoruz. Teknik bilgiler de vermeye çalışıyoruz. Her şeyin paylaştıkça çoğalacağına inanıyoruz.

Adres: İstanbul Cad. No: 4/1 ULUS - ANKARA - TURKEY Tel :+90 (312) 312 1618 Email: info@daylanspor.com